Novinky

1

1

Učte se anglicky z vlastních chyb

Chcete se zlepšovat v anglickém jazyce, ale času je málo? Pak by mohlo být ideálním řešením učit se i v práci a to přímo z chyb, které sami nejčastěji děláte při psaní e-mailů či jiných textů. To přesně nabízí aplikace Grammarly. Aplikace sbírá data z programů Microsoft Office, prohlížeče a dalších – tedy téměř všude tam, kde na počítači píšete anglický text. (Celý příspěvek…)

Workshopy v KC

Kariérní centrum již tradičně připravilo pro studenty akce na celý semestr, první workshopy se konají již začátkem října. Na co se můžeme těšit?

(Celý příspěvek…)

Sám doma 2: Ztracen v NY – promítání

Ve středu 6.12.2017 ve 20:00 si navodíme vánoční atmosféru a odpočineme si od shonu v kupování dárků s touto filmovou klasikou. Najdete nás na koleji Podolí v zasedací místnosti v menze (zastávka C Pražského povstání), vstup je volný, promítáme v originálním znění. Vezměte s sebou kamarády, něco dobrého na zub a dobrou náladu :)
(Celý příspěvek…)

Moderní student – kurz efektivity nejen s Office

Určitě to zná každý. Ručně psaným protokolům odzvonilo, v počítači je to nejen přehlednější, ale podstatně lépe zaslatelné elektronickou poštou. Ale opravdu umíš pracovat s “kancelářskými” programy efektivně? (Celý příspěvek…)

Archiv článků


  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.