Novinky

Sám doma 2: Ztracen v NY – promítání

Ve středu 6.12.2017 ve 20:00 si navodíme vánoční atmosféru a odpočineme si od shonu v kupování dárků s touto filmovou klasikou. Najdete nás na koleji Podolí v zasedací místnosti v menze (zastávka C Pražského povstání), vstup je volný, promítáme v originálním znění. Vezměte s sebou kamarády, něco dobrého na zub a dobrou náladu :)
(Celý příspěvek…)

Moderní student – kurz efektivity nejen s Office

Určitě to zná každý. Ručně psaným protokolům odzvonilo, v počítači je to nejen přehlednější, ale podstatně lépe zaslatelné elektronickou poštou. Ale opravdu umíš pracovat s “kancelářskými” programy efektivně? (Celý příspěvek…)

Kultovní filmový večer s Forrestem Gumpem

Ve středu 18.10.2017 ve 20:00 otevíráme nový filmový semestr s kultovním filmem Forrest Gump. Najdete nás na koleji Podolí v zasedací místnosti v menze (zastávka C Pražského povstání), vstup je volný a vezměte s sebou kamarády, něco dobrého na zub a dobrou náladu :)   (Celý příspěvek…)

Akce Prvák na Podolí již dnes!

Bydlíš na koleji Podolí? Chceš dělat něco navíc, než jen školu a spánek? Tak zavítej dnes do menzy od 20:00!  (Celý příspěvek…)

Strahov OpenAir již zítra!

Již zítra se na kolejích Strahov uskuteční jedna z největších akcí pořádaných Studentskou unií, Strahov OpenAir. Na co všechno se můžeš těšit? (Celý příspěvek…)

Archiv článků


  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.