Zájmové kluby

BEST

BEST

Činnost: BEST – Board of European Students of Technology – je mezinárodní organizace působící na ČVUT od roku 2009. Jedná se o sdružení studentů, kteří mají chuť cestovat, zlepšovat svou angličtinu, poznávat nové lidi a zapojovat se do organizace různých studentských aktivit – inženýrských soutěží na ČVUT, vzdělávacích kurzů pro zahraniční studenty či mítinků komisí mezinárodního BESTu. Otevřeno všem, kteří mají zájem získávat nové přátele z celé Evropy, poznavat nové formy zábavy a nabrat nové zkušenosti z mnoha technických i netechnických oblastí.

http://www.bestprague.cz

Klub Čajovna

Klub Čajovna

Činnost: pohodový studentský klub, kam si můžete přijít popovídat s přáteli, dát si šálek dobrého čaje nebo navštívit pravidelné cestovatelské večery

http://cajovna.su.cvut.cz

Filmový klub
Filmový klub ČVUT Praha
Činnost: každý čtvrtek ve školním semestru uvádíme filmy, které by Vás dle našeho názoru mohly oslovit. Součástí programu je drobný úvod do filmu a diskuze po jeho skončení. Naučíme Vás filmy lépe vnímat, uvidíte.

http://www.fkcvut.cz

Fine Arts Club
Fine Arts Club
Činnost: fotografování, vzájemné rady a společné výstavy prací

http://fac.su.cvut.cz

GaLiBi
 GALIBI
Činnost: vysokoškolský gay a lesbický spolek působící na ČVUT v Praze. Naše aktivity sou zaměřeny na studenty, ale klidně se jich můžou zúčastnit absolventi a jejich přátelé. Náplní klubu je sdružovat studenty, mladé lidi a pořádat pro ně různé mimoškolské aktivity.

http://galibi.su.cvut.cz

Hiking Club
HikingClub Činnost: turistické výlety, cyklistika, kolečkové bruslení, letní tábor, volejbal, lezecká stěna, lanové centrum a další sportovní aktivity.

http://hic.su.cvut.cz

Chaos Bridge
Chaos Bridge Činnost: klub zabývající se hraním karetní hry bridge, účast na turnajích.

http://bridge.su.cvut.cz, http://chaosbridge.wz.cz

Křesťanský klub
Křesťanský klub
Činnost: sdružuje křesťany a zájemce o křesťanství zejména z řad studentů ČVUT,  přednášky a další společensko-kulturní akce pro širší veřejnost.

http://krestani.su.cvut.cz

Rádio Akropolis
Radio Akropolis
Činnost: jedinečné studentské radio, šířené po kabelu i internetem, soutěže, hitparády, zajímaví hosté, publicistické pořady, zprávy ze studentského prostředí, pořádání hudebních festivalů.

http://www.radioakropolis.cz

Sportovní klub
Sportovní klub Činnost: pořádání sportovních turnajů, sportovní ligy, portál pro svolávání hráčů, posilovny a sportoviště.

http://sk.su.cvut.cz

STOH – klub STOlních Her
STOH
Činnost: veřejná volná hraní a turnaje v nejrůznějších stolních hrách – Šachy, Scrabble, Carcassone, GO, Osadníci z Katanu…

http://stoh.su.cvut.cz  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.