Kolejní kluby

Starají se o blaho studentů ubytovaných na koleji, poskytují svým členům připojení k internetu a další služby jako tisk dokumentů, vlastní emailovou schránku, webový prostor a digitální televizi po síti. a různé jiné projekty. Komunikují s vedením koleje, spravují a půjčují zájmové místnosti. Kromě toho pořádají také různé společenské, sportovní a vzdělávací akce. Na většině kolejí ČVUT takový klub najdete.

Silicon Hill
Kolejní klub Silicon Hill

Lokalita: koleje Strahov

Činnost: provozování počítačové sítě, unikátní audiovizuální centrum, pořádání mnoha společenských, sportovních i vzdělávacích akcí, školicí středisko síťových technologií (Cisco), MS technologií a unixových operačních systémů. Služby pro členy jako tisk dokumentů, webový prostor, emailová schránka, digitální televize a její záznam, provozování posiloven, hudeben a jiných zájmových místností dalšího…

Pod-O-Lee
Kolejní klub Pod-O-Lee Lokalita: koleje Podolí

Činnost: provozování počítačové sítě, pořádání mnoha společenských a sportovních akcí, školicí středisko síťových technologií (Cisco), služby pro členy jako webový prostor, emailová schránka, digitální televize, provozování posilovny, hudebny a sportovišť.

http://www.pod.cvut.cz

Buben
Kolejní klub Buben Lokalita: Bubenečská kolej

Činnost: provozování počítačové sítě, pořádání společenských a sportovních akcí, školicí středisko síťových technologií (Cisco), služby pro členy jako tisk dokumentů, webový prostor, emailová schránka, digitální televize, knihovnička odborné literatury.

http://www.buk.cvut.cz

Masařka
Kolejní klub Masařka

Lokalita: Masarykova kolej

Činnost: provozování počítačové sítě a WiFi, služby pro členy jako webový prostor, emailová schránka. Dále nabízíme možnost využití posilovny, ping-pongu, fotbálku nebo kulečníku. Svá kola si můžete uložit v kolárně. K dispozici je několik studoven a rýsovna, vhodná ke studiu, prezentacím, schůzím a k promítání. Naše služby mohou být rezervovány online pomocí klubového rezervačního systému.

http://www.mk.cvut.cz

Sincoolka
Kolejní klub Sincoolka Lokalita: Sinkuleho a Dejvická kolej

Činnost: provozování počítačové sítě a WiFi, pořádání společenských a sportovních akcí, služby pro členy jako tisk dokumentů, webový prostor, emailová schránka. Dále nabízíme možnost využití posilovny, ping-pongu a fotbálku. Kola si můžete uložit v kolárně. K dispozici je multimediální místnost s projektorem, vhodná ke studiu, prezentacím, schůzím a k promítání…

http://www.sin.cvut.cz

Hlávkova kolej
 Hlávkova kolej

Lokalita: Hlávkova kolej

Činnost: provozování počítačové sítě, služby pro členy jako webový prostor, emailová schránka, …

http://www.hk.cvut.cz

Orlík
Kolejní klub Orlík Lokalita: kolej Orlík

Činnost: provozování počítačové sítě, pořádání společenských a sportovních akcí, služby pro členy jako tisk dokumentů, webový prostor, emailová schránka, digitální televize, knihovnička odborné literatury

http://www.ok.cvut.cz


Fakultní klub Bion
Kolejní Klub Bion

Lokalita: Kladno DM SPŠS

Činnost: provozování počítačové sítě, poskytování služeb pro členy jako tisk, kopírování a vazba dokumentů, nabídka webového prostoru pro členy, streamování digitální televize, pořádání společenských a sportovních akcí, provozování studentské wiki FBMI.

http://www.bion.cvut.cz  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.