Fórum

Zde se bude již brzy nacházet fórum, které pro Vás připravujeme. Stojíme o Váš názor.

27 reakcí na “Fórum”

1. Spolubydlení napsal:

Nabízím spolubydlení v bytě 3+1 ve Stodůlkách. Jeden pokoj volný (orientace na sever, větší)vybavení v bytě – lednička, pračka, mikrovlnka,sporák vana, samostatné WC, etc. Byt je přímo u stanice metra Hůrka (spojení bus 174.
    Cena 4 800 nebo v páru 3 600 za člověka (rozpočítává se na osoby v bytě, ale můžeme se dohodnout i jinak).
    Bližší info na 736 138 229. Volný od února

2. Cizinci a holky na FSv napsal:

Dobrý den, hodně by mě zajímalo kolik je cizinců na ČVUT, a konkretně na FSv. Zhruba procentuálně. Totiž chtěl bych se seznámit s lidmi z jiných kultur atd…
    A ještě jeden dotaz, na kolik kluku připadne jedna holka na FSv. Taky odhad.
    Ptám se jen tak ze zvědavostí. V září jdu do prváku a mě by zajímalo co mám čekat.

3. Zdeněk Páleníček napsal:

Hledám komunikativního student-a-ku architektury v dosahu Černošic pro tvořivé lekce kreslení mého 11letého nadaného synovce. Od dětství maluje fantastické stroje,letadla a domy. Sám do Prahy ještě jezdit nemůže. Kontakt:zdenekpalenicek@seznam.cz

4. Soukromá kolej napsal:

Nabízíme ubytování na koleji Vackov, Praha 3, 15 min. od centra. BEZ POŘADNÍKŮ! ubytovnavackov@seznam.cz

5. Brigita Klementová napsal:

Dobrý den, mám vzkaz pro Matěje Váňu (ročník 1991), který je studentem této školy- Našla se jeho peněženka s doklady. Informace na tel. čísle 603 964 777.

6. Nabízím korektury napsal:

Zdravím studenty! Nabízím gramatické korektury studentských prací. Levně! Kontaktujte mě na emailu indianska@gmail.com

7. Patrick Vacík napsal:

Nabízím ubytování v RD v Kladně-Kročehlavech, ulice Brožíkova.
    Jedná se o světlý pokoj do ulice o ploše cca 16m2. K dispozici je vlastní koupelna (sprchový kout, bidet, WC). Pokoj je vybavený postelí (140x200cm včetně matrace), psacím stolem, menším regálem a komodou na oblečení.
    V domě je funkční Wifi. Kuchyň je rovněž k dispozici včetně nádobí (talíře, hrnce, pánvičky, příbory atd.).
    Pokoj bude volný od 1.2. 2014, takže již velmi brzy. Cena za nájem cca 3000,- měsíčně.
    Pro prohlídky a další informace mě neváhejte kontaktovat: 608 243 806.
    Patrick Vacík

8. Gaudeamus napsal:

Nutně prosím o kontakt nějakého ze studentů kteří byli na stánku Gaudeamus v Praze. Moc děkuji! :)

9. Ahoj, našel jsem zajímavý web pro studenty – http://www.hyperstudent.cz/. Například jsem se dočetl, jak to vypadá s platy vysokoškoláků…

10. Už 7. rokem nabízíme velkou škálu učebnic a odborné technické literatury (http://www.levneucebnice.cz/c/odborna-literatura/technicka-literatura/) za dlouhodobě nejnižší ceny na českém trhu. Možnost osobního odběru na naší pobočce na Praha – Háje.

11. Pokud byste rádi strávili konec roku na horách, ale nechcete platit přemrštěné sumy za ubytování ve vyhlášených horských střediscích, doporučujeme Vám využít naši Silvestrovskou nabídku!
    Kde: v rekreačním středisku Star Line ve Svoru v Lužických horách
    Cena: 200 Kč/osoba/noc
    Ubytování: zděné budovy- dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením
    Polopenze možná za 150 Kč/osoba/den
    Vhodné pro studenty, skupinu přátel

12. Ahoj všem,

podívejte se na http://www.realingo.cz

V rámci sekce spolubydlení je zde velká nabídka bydlení, rovněž můžete zadat i poptávku :-D .

Co je Realingo?
    • Realingo denně zobrazuje přes 210 000 nabídek nemovitostí a podnájmů
    • Snadné vyhledávání pro studenty – vše na jednom místě
    • Vkládání inzerátů zdarma
    • Rychlé a intuitivní nastavení/hlídací pes
    • Nejedná se o RK, Realingo je vyhledávač v realitách.

V případě dotazů mě pište na: alena.petrova@realingo.cz

Krásný den ,
    A. Petrová

13. Brigáda napsal:

Hledáme programátora (znalost PHP, SQL), který by externě vyvíjel moduly a aplikace pro potřeby naší cestovní kanceláře. Zájemci pište na roman@alexandria.cz.
    Děkuji Roman Pecl

14. Bydlení napsal:

Ahoj,

potřebuju poradit s hledáním bydlení. Jak jste si bydlení hledali vy? Přes inzeráty na internetu? Nebo je lepší odpovídat na inzeráty v tisku? Jsem z toho všeho dost zmatenej…

• Re: bydlení napsal:

No ne hledání bydlení není nic extra složitého, takže bys to jako student VŠ měl zvládnout ne?
      Můžu poradit např. spolubydleni, bezrealitky nebo Studentreality – bydlení pro studenty. Momentálně se chystám měnit “působiště” právě přes studentreality, takže můžu doporučit hlavně kvůli tomu, že jsem bydlení a veškeré papírování vyřešila i s prohlídkou za dva dny. Bydlet jdeme se ségrou do 1+kk za docela dobrou cenu, vybavený, bez provize, přímo v centru. Takže si ujasni hlavně s kým chceš bydlet (sám nebo ti nevadí spolubydlící na pokoji ) lokalitu, cenu a podle toho hledej. Taky existují firmičky, které pomáhají hledat i ubytování na míru.

L.

15. Dopis o ukonceni napsal:

Ahoj,

Prisel mi dopis o ukonceni studia za nesplneni dostatecneho poctu kreditu. Ale!

Pise se, ze za prvni akademicky semestr musim mit 15 a za rok 30. Znamena to, ze kdyz jich mam za prvni semestr 20, staci v druhym 10?

Diky, M.

16. Radoslav Gašperák napsal:

Zdravím chcel by som sa vás opýtať či je možné zvládnuť štúdium na Strojček fakulte a popri tom tak troška pracovať aby sa zaplatil nájom a strava a pod.??

17. Pomoc s technickým úkolem napsal:

Zajímáte se o návrh technických modelů nábytku a drobných funkčních předmětů (kancelářských potřeb, pomůcek v domácnosti atd.)? Vyznáte se v jejich konstruování? Ozvěte se prosím.
    Chci se seznámit s různými způsoby spojení dílčích součástí z plastu, plastových destiček. Potřebuji probrat veškeré možné varianty.
    Pokud mi můžete pomoci, odepište mi prosím a stanovte cenu za hodinu konzultace. Pokud Vás nabídka zaujala, stačí poslat zprávu na tel.: 774697286 či email na adresu: j.dordzhieva@seznam.cz. Předem děkuji za zpětnou vazbu.

18. hubert topinka napsal:

Vážení studenti a studentky, v rámci námi připravovaného projektu bychom rádi zlepšili možnosti a kvalitu stravování jak u vás na kolejích a v kampusu tak i mimo něj, proto vás prosíme o pár minut vašeho času a zodpovězení deseti krátkých otázek. Vaše odpovědi pomohou lépe projekt vyladit a nastartovat. Budeme také vděčni, pokud dáte vědět ostatním a rozešlete dotazník dále.

link na dotaznik naleznete zde:

https://www.surveymonkey.com/r/9Z227VQ

V případě jakýchkoliv dalších dotazů prosím pište na kukitup.hub@gmail.com.

19. Strojnické tabulky napsal:

Dobrý den. Prodám knihu Strojnické tabulky 5.vyd. Je absolutně nové. Z důvodu přerušení studia. Cena 600,-

20. Vladimír Goroshko napsal:

Start your CAREER as a TOUR GUIDE in Prague with us!
    What you need is fluent English and passion to share your love for this city with others.
    Currently we are seeking for tour guides and promoters.
    Don’t worry – you can work part-time as well.
    If you are interested, contact us today!
    pivotour@gmail.com or +420 608 902 640

21. Milan Holina napsal:

Dobrý den, potřebuji se zbavit arboru – skříně na výkresy, plány, mapy. Je to krásný masivní kus nábytku, který se nový prodává za desítky tisíc. Přenechal bych ho za 4000 Kč, musí z bytu pryč.
    Veškeré detaily a rozměry zodpovím v mailu.
    Odkaz na podobný, ale nový arbor:
    https://www.kovovynabytek.cz/skrin-na-mapy-a-vykresy-a1-typ-7101-000/p7101-000/

22. NMD Sneakers napsal:

any kind of data posted by simply neighborhood members.
    NMD Sneakers http://www.rosser-sav.com/cheap-nmd-runner-pk-gold-black-yellow.html

Napsat komentář k Nabízím korektury

• Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.