Fórum

Zde se bude již brzy nacházet fórum, které pro Vás připravujeme. Stojíme o Váš názor.

22 reakcí na “Fórum”

1. Spolubydlení napsal:

Nabízím spolubydlení v bytě 3+1 ve Stodůlkách. Jeden pokoj volný (orientace na sever, větší)vybavení v bytě – lednička, pračka, mikrovlnka,sporák vana, samostatné WC, etc. Byt je přímo u stanice metra Hůrka (spojení bus 174.
    Cena 4 800 nebo v páru 3 600 za člověka (rozpočítává se na osoby v bytě, ale můžeme se dohodnout i jinak).
    Bližší info na 736 138 229. Volný od února

2. Cizinci a holky na FSv napsal:

Dobrý den, hodně by mě zajímalo kolik je cizinců na ČVUT, a konkretně na FSv. Zhruba procentuálně. Totiž chtěl bych se seznámit s lidmi z jiných kultur atd…
    A ještě jeden dotaz, na kolik kluku připadne jedna holka na FSv. Taky odhad.
    Ptám se jen tak ze zvědavostí. V září jdu do prváku a mě by zajímalo co mám čekat.

3. Zdeněk Páleníček napsal:

Hledám komunikativního student-a-ku architektury v dosahu Černošic pro tvořivé lekce kreslení mého 11letého nadaného synovce. Od dětství maluje fantastické stroje,letadla a domy. Sám do Prahy ještě jezdit nemůže. Kontakt:zdenekpalenicek@seznam.cz

4. Soukromá kolej napsal:

Nabízíme ubytování na koleji Vackov, Praha 3, 15 min. od centra. BEZ POŘADNÍKŮ! ubytovnavackov@seznam.cz

5. Brigita Klementová napsal:

Dobrý den, mám vzkaz pro Matěje Váňu (ročník 1991), který je studentem této školy- Našla se jeho peněženka s doklady. Informace na tel. čísle 603 964 777.

6. Nabízím korektury napsal:

Zdravím studenty! Nabízím gramatické korektury studentských prací. Levně! Kontaktujte mě na emailu indianska@gmail.com

7. Patrick Vacík napsal:

Nabízím ubytování v RD v Kladně-Kročehlavech, ulice Brožíkova.
    Jedná se o světlý pokoj do ulice o ploše cca 16m2. K dispozici je vlastní koupelna (sprchový kout, bidet, WC). Pokoj je vybavený postelí (140x200cm včetně matrace), psacím stolem, menším regálem a komodou na oblečení.
    V domě je funkční Wifi. Kuchyň je rovněž k dispozici včetně nádobí (talíře, hrnce, pánvičky, příbory atd.).
    Pokoj bude volný od 1.2. 2014, takže již velmi brzy. Cena za nájem cca 3000,- měsíčně.
    Pro prohlídky a další informace mě neváhejte kontaktovat: 608 243 806.
    Patrick Vacík

8. Gaudeamus napsal:

Nutně prosím o kontakt nějakého ze studentů kteří byli na stánku Gaudeamus v Praze. Moc děkuji! :)

9. Ahoj, našel jsem zajímavý web pro studenty – http://www.hyperstudent.cz/. Například jsem se dočetl, jak to vypadá s platy vysokoškoláků…

10. Už 7. rokem nabízíme velkou škálu učebnic a odborné technické literatury (http://www.levneucebnice.cz/c/odborna-literatura/technicka-literatura/) za dlouhodobě nejnižší ceny na českém trhu. Možnost osobního odběru na naší pobočce na Praha – Háje.

11. Pokud byste rádi strávili konec roku na horách, ale nechcete platit přemrštěné sumy za ubytování ve vyhlášených horských střediscích, doporučujeme Vám využít naši Silvestrovskou nabídku!
    Kde: v rekreačním středisku Star Line ve Svoru v Lužických horách
    Cena: 200 Kč/osoba/noc
    Ubytování: zděné budovy- dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením
    Polopenze možná za 150 Kč/osoba/den
    Vhodné pro studenty, skupinu přátel

12. Ahoj všem,

podívejte se na http://www.realingo.cz

V rámci sekce spolubydlení je zde velká nabídka bydlení, rovněž můžete zadat i poptávku :-D .

Co je Realingo?
    • Realingo denně zobrazuje přes 210 000 nabídek nemovitostí a podnájmů
    • Snadné vyhledávání pro studenty – vše na jednom místě
    • Vkládání inzerátů zdarma
    • Rychlé a intuitivní nastavení/hlídací pes
    • Nejedná se o RK, Realingo je vyhledávač v realitách.

V případě dotazů mě pište na: alena.petrova@realingo.cz

Krásný den ,
    A. Petrová

13. Brigáda napsal:

Hledáme programátora (znalost PHP, SQL), který by externě vyvíjel moduly a aplikace pro potřeby naší cestovní kanceláře. Zájemci pište na roman@alexandria.cz.
    Děkuji Roman Pecl

14. Bydlení napsal:

Ahoj,

potřebuju poradit s hledáním bydlení. Jak jste si bydlení hledali vy? Přes inzeráty na internetu? Nebo je lepší odpovídat na inzeráty v tisku? Jsem z toho všeho dost zmatenej…

• Re: bydlení napsal:

No ne hledání bydlení není nic extra složitého, takže bys to jako student VŠ měl zvládnout ne?
      Můžu poradit např. spolubydleni, bezrealitky nebo Studentreality – bydlení pro studenty. Momentálně se chystám měnit “působiště” právě přes studentreality, takže můžu doporučit hlavně kvůli tomu, že jsem bydlení a veškeré papírování vyřešila i s prohlídkou za dva dny. Bydlet jdeme se ségrou do 1+kk za docela dobrou cenu, vybavený, bez provize, přímo v centru. Takže si ujasni hlavně s kým chceš bydlet (sám nebo ti nevadí spolubydlící na pokoji ) lokalitu, cenu a podle toho hledej. Taky existují firmičky, které pomáhají hledat i ubytování na míru.

L.

15. Dopis o ukonceni napsal:

Ahoj,

Prisel mi dopis o ukonceni studia za nesplneni dostatecneho poctu kreditu. Ale!

Pise se, ze za prvni akademicky semestr musim mit 15 a za rok 30. Znamena to, ze kdyz jich mam za prvni semestr 20, staci v druhym 10?

Diky, M.

16. Radoslav Gašperák napsal:

Zdravím chcel by som sa vás opýtať či je možné zvládnuť štúdium na Strojček fakulte a popri tom tak troška pracovať aby sa zaplatil nájom a strava a pod.??

17. Pomoc s technickým úkolem napsal:

Zajímáte se o návrh technických modelů nábytku a drobných funkčních předmětů (kancelářských potřeb, pomůcek v domácnosti atd.)? Vyznáte se v jejich konstruování? Ozvěte se prosím.
    Chci se seznámit s různými způsoby spojení dílčích součástí z plastu, plastových destiček. Potřebuji probrat veškeré možné varianty.
    Pokud mi můžete pomoci, odepište mi prosím a stanovte cenu za hodinu konzultace. Pokud Vás nabídka zaujala, stačí poslat zprávu na tel.: 774697286 či email na adresu: j.dordzhieva@seznam.cz. Předem děkuji za zpětnou vazbu.

18. hubert topinka napsal:

Vážení studenti a studentky, v rámci námi připravovaného projektu bychom rádi zlepšili možnosti a kvalitu stravování jak u vás na kolejích a v kampusu tak i mimo něj, proto vás prosíme o pár minut vašeho času a zodpovězení deseti krátkých otázek. Vaše odpovědi pomohou lépe projekt vyladit a nastartovat. Budeme také vděčni, pokud dáte vědět ostatním a rozešlete dotazník dále.

link na dotaznik naleznete zde:

https://www.surveymonkey.com/r/9Z227VQ

V případě jakýchkoliv dalších dotazů prosím pište na kukitup.hub@gmail.com.

Napsat komentář k Zdeněk Páleníček

• Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.