Akce KC

Pořádáme semináře a přednášky připravující ke vstupu na pracovní trh a na budování kariéry. Dále interaktivní semináře na rozvoj měkkých dovedností, manažerských dovedností a osobní rozvoj.

Semináře mají omezenou kapacitu, je třeba se na ně přihlašovat! Pokud se přihlášíš a z nějakého důvodu nemůžeš přijít, odhlaš se prosím a uvolni tak místo náhradníkům. Odhlásit se můžeš i na kariera@cvut.cz nebo na tel. 773 979 619. Ne­omluvená absence znamená konec možnosti účastnit se seminářů v daném semestru.

Září 2013

25. 9. Efektivní komunikace, 9 – 17 hodin

Opakování úspěšného celodenního kurzu nabízí trénink základů komunikace využitelných pro úspěšný start na pracovišti a pro bezpečné navázání vztahů s novými kolegy a šéfy.

 27. 9.  Jak se ucházet o práci v Německu, 9 – 17 hodin

Opakování exkluzivního teoretického a praktického trainingu vedeného německou personalistkou paní Hrašovou určený pro studenty a čerstvé absolventy, kteří mají zájem o práci v Německu. Kapacita semináře je omezená na 10 účastníků, závazné přihlášení je podmíněno přípravou předem.

30. 9.  Vyjednávání, 9 – 17 hodin

Celodenní seminář zaměřený na vyjednávání v nestandardních i běžných situacích reálného života. V průběhu semináře si vyzkoušíte několik praktických aktivit, na kterých budou ilustrovány základní principy vyjednávání.

 Říjen 2013

2. 10. Jak vést tým, 18:30 – 21:30 hodin

Je velmi jednoduché poslouchat, mnohem náročnější je vést“. Možnost prakticky si vyzkoušet základy koučování spolu s množstvím rad a typů od profesionálního lektora Milana Studničky.

7. 10. Sebepoznání, sebeřízení, stres, 15 – 19 hodin

Velká přednáška s lektorem a konzultantem Jiřím Plamínkem, autorem stejnojměnné knihy. Na přednášce se objeví témata týkající se stavby a vývoje naší psychiky, příčin a mezí našeho chování, hospodaření s vlastními zdroji (včetně tolik diskutovaného času), hledání smyslu života, významu a řešení konfliktů nebo zvládání a využívání stresu.

 10. 10. Jak uspět na trhu práce, 15 – 19 hodin

Cyklus tří setkání s lektorem a personalistou Janem Hausmannem. Vždy ve čtvrtek 10. 10., 17. 10. a 24. 10. od 15:00 do 19:00 hodin. Podmínkou účasti je absolvování všech tří setkání a splnění domácí práce mezi semináři. Přihlášení na první termín platí jako přihláška na celý cyklus.

30. 10. Máte na víc, 16 – 18 hodin

Další přednáška z cyklu Comback na ČVUT, tentokrát s Ivanem Pilným, odborníkem na trénink a efektivní využívání mozku, minulým generálním ředitelem Microsoftu pro ČR a současným prezidentem Tuesay Business Network.

Podrobné informace o seminářích, kde se konají a o lektorech najdete na: http://www.kariernicentrum.cz/seminare

Nabízíme individuální kariérní poradenství. Co je to Kariérní poradna?

Jedná se o individuální sezení s personalistou z velké firmy, tedy z očí do očí – nikdo jiný v poradně přítomen není. Máte přibližně hodinu čas na probrání všech otázek, které vás zajímají. Doporučujeme přinést si na konzultaci životopis a také si předem připravit otázky které vás zajímají.

 Nejbližší termíny kariérních poraden:
  • Kariérní poradna s Lenkou Zachovou, personální ředitelkou společnosti Eurovia Services s.r.o. V pondělí 14. 10. 2013 od 14 do 18 hodin.
  • Kariérní poradna s Martinem Hasincem, z oddělení personálního marketingu Škoda Auto a.s. Mladá Boleslav. V úterý 29. 10. 2013 od 14 do 18 hodin.
  • Kariérní poradna s Martinem Hasincem, z oddělení personálního marketingu Škoda Auto a.s. Mladá Boleslav. Ve čtvrtek 14. 11. 2013 od 14 do 18 hodin.
  • Kariérní poradna s Lenkou Zachovou, personální ředitelkou společnosti Eurovia Services s.r.o. V pondělí 25. 11. 2013 od 14 do 18 hodin.

Na Kariérní poradnu je třeba se přihlásit na kariera@cvut.cz! Na každý termín se mohou přihlásit maximálně 4. studenti. Vždy na celou hodinu v daném rozmezí. Napište své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jste fakulty a ve kterém ročníku. Případně rok absolvování ČVUT.

Více informací o kariérních poradnách najdete na: http://www.kariernicentrum.cz/poradenstvi.  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.