Kariéra

Neodkládejte budování kariéry až na dobu, kdy budete mít diplom v kapse. Připravovat se na svůj budoucí pracovní život můžete již nyní v Kariérním centru ČVUT. Máme vám co nabídnou  pokud ještě vůbec nevíte co byste chtěli v budoucnu dělat, i pokud o tom máte zcela jasnou představu. Nabízíme bezplatně své služby studentům a absolventům ČVUT do tří let od ukončení studia.

Poradenství

Poradíme, jak napsat životopis či motivační dopis. Domluvíme setkání s personalisty z velkých firem. Pomůžeme s hledáním vhodné kariéry či rozhodováním ohledně budoucího uplatnění. Poradenství si můžete domlouvat na kariera@cvut.cz

Pracovní příležitosti

Přímo nabízíme pracovní příležitosti, stáže a trainee programy od firem.

Semináře

Organizujeme semináře z oblasti kariérního poradenství a životního směřování.  Dále semináře a tréninky na rozvoj komunikace, prezentačních dovedností, time managementu, manažerských dovedností a mnoho dalšího. Spolupracujeme  s profesionálními lektory, kouči, personalisty a manažery z praxe.  Semináře se konají na různých místech v Dejvickém kampusu a na Strahovských kolejích.

Osobnostní testování

Připravujeme testování zaměřené na hledání postojů, talentů a silných stránek, na základě kterých vám psycholog pomůže hledat vhodné uplatnění.

Mentoring

Hledáme manažery a specialisty z firem, kteří vás během půl roku nechají nahlédnout do praxe a podělí se o své zkušenosti. Přihlašování bude otevřeno opět v březnu 2013 na mentoring.cvut.cz

Soutěže  – EconTech Student Teams

Vyhlašujeme soutěže z reálného prostředí předních firem na našem trhu, na kterých si vyzkoušíte spolupráci se studenty z VŠE. Více na www.econtech.cz

Knihovna

Půjčujeme vybrané tituly z oblasti měkkých dovedností,  manažerských dovedností a osobního rozvoje, doporučované lektory na seminářích.

Více informací naleznete na stránkách www.kariernicentrum.cz, získáte na telefonu 773 979 619 od Lukáše Kučery nebo na mailu kariera@cvut.cz.  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.