Ahoj Techniko! 2017

Blíží se nám zahájení dalšího akademického roku a zároveň zimního semestru, které se tradičně pojí s akcí Ahoj Techniko! Na co se můžeme těšit i letos? Akce je, jako vždy, složena ze tří téměř rovnocenně důležitých částí:

Akce Prvák je uvítání prváků obvykle u dveří fakulty, kde se mohou zeptat, která menza je lepší, kde je skriptárna, jestli skripta půjčit v knihovně nebo raději koupit a na nejdůležitější dotaz, tedy kde je záchod.

Následuje Žij studentský život, kde se představí kluby a organizace působící na ČVUT, protože nejen pivem a studiem živ je ČVUŤák. Akce probíhá tradičně v prostoru mezi FEL+FS, VŠCHT a NTK, tedy v srdci Dejvického kampusu.

A zpravidla nakonec přichází Strahov Open Air, na kterém se vystřídá spousta skvělých kapel, pro letošek nebyl ještě line-up zveřejněn, nicméně to ještě neznamená, že to nebude stát za to! Účast je natolik hojná, že ani posílení autobusů na kopec nestačí!