Kladenský majáles již tento pátek!

Ano, koncem tohoto týdne se uskuteční akce na Kladně, kde má za ČVUT “základnu” FBMI a její fakultní klub BION. Na co se mohou nejen studenti těšit?

Jako jasný headliner vystoupí Vypsaná fixa, ale mnoho studentů si získali i Curlies, kteří vystoupili i na Strahov Open Air v roce 2014. Ale tato akce nebude jen o hudbě, oslava jara, nabídka dobrého jídla a doprovodný program pro malé i velké. Nevíš co s pátečním večerem? Tak doraž na Kladno!

P.S.: Celý den probíhá sbírka pro Diakonii Broumov, není nutné hned dávat peníze ale sbírá se: oblečení, lůžkoviny, ručníky, utěrky, záclony, domácí potřeby a nádobí, přikrývka a polštáře, obuv, kabelky, batohy, drobné předměty z domácnosti, hračky, plyšáky, knihy a časopisy. Můžeš-li něco postrádat, udělej dobrou věc!