I studenti jsou součást univerzity!

Je akce, která si přes značně samozřejmý název, klade za cíl představit studenty jako aktivní členy akademické obce.

Popisek na Facebooku hlásá:

K čemu je dobré zajímat se o univerzitní dění nebo být členem akademického senátu? Čeho všeho mohou studenti dosáhnout, pokud budou chtít a dostatečně se snažit? Proč jsou vlastně studenti ze zákona součástí akademických senátů? A proč jsou nejen v ČR často hybnou silou společnosti právě studenti?

Diskutovat budou členové AS ČVUT a také MUDr. Jan Bruthans, Ph. D., bývalý studentský senátor a také odborník v rámci organizace ACSA.

Již tento čtvrtek, 12.11.2015 od 18:30 v Nové budově ČVUT! Dnes již (takřka povinnou) FB akci naleznete ZDE. Akce je součástí celorepublikového projektu Týden studentstva.