Semináře nejen o hledání

Chodíš na semináře a akce Kariérního centra? Pamatuješ si jejich organizátora, Lukáše Kučeru? Víme, co momentálně na volné noze chystá!

Bylo by na několik článků, obsáhnout Lukášovu činnost, již během působení v KC sám organizoval zážitkové akce, žongloval a věnoval se spoustě dalších aktivit. Na podzim nyní připravuje druhý běh svých seminářů. Kreativní kariérní kurz Dreamwork a cyklus Hrdinská výprava.

Dreamwork bude o tom uvědomit si jaké místo má mít ve vašem životě kariéra, jaké máte silné stránky, jak by měla vypadat vaše budoucí práce, ale i o tom jak se prodat. Celý rozpis jednotlivých seminářů šestidílného cyklu nalezneš ZDE.

Na Hrdinskou výpravu vás zve společně s Jitkou Marelovou a celý cyklus se uskuteční na Rybalce. Cílem seminářů je poznat svého vnitřního hrdinu a démona, kteří k sobě tak trochu nerozlučně patří. Hrdina představuje naší odvahu, motivaci, směřování. Démon zase naše strachy, obavy a nejistoty. Poznání vašeho vnitřního hrdiny a démona vám může přinést více energie, více akceschopnosti, větší sebevědomí či větší spokojenost. Podrobný program i s “ochutnávkovými” semináři ZDE.

Pokud chceš vědět o všem, co Lukáš dělá, v listopadu to budou ještě semináře Vědomého Time managementu, najdeš to na webu http://www.lukaskucera.cz/, případně mu stačí napsat a zařadit se tak do pravidelného newsletteru, já ho odebírám :)

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.