Další ročník soutěže EBEC je tu!

Chceš poměřit své “základní” technické dovednosti s ostatními studenty ČVUT v dosti nekonvenční soutěži? Dokážeš si udělat volno ve středu 4.11.2015, více-méně na celý den? Tak čti dál!Epická soutěž s názvem EBEC, což je zkratka pro European BEST Engineering Competition, má své základní kolo i na ČVUT a to již příští středu. A v čem se bude soutěžit? Soutěž má totiž rovnou dvě kategorie:

Team design nabídne vskutku kreativní vyžití. Úkolem je z dostupných materiálů sestavit funkční model, stavbu či zařízení, které bude plnit zadané úkoly. O co půjde, se všichni soutěžící dozvědí až na začátku soutěže, která bude probíhat v prostorách Fakulty strojní ČVUT.

Naopak kategorie Case study nebude vůbec nic stavět. Úkolem bude kreativně vyřešit zadaný problém z praxe a prezentovat řešení porotě. Takže jde o teoretické řešení a klíč k úspěchu je prezentace bez špetky pochybností. Soutěž proběhne souběžně, ale na Fakultě elektrotechnické.

A co čeká na vítěze? Kromě postupu do mezinárodního kola také sud piva a další ceny! Tak neváhej a přihlaš svůj čtyřčlenný tým! Více na http://ebec.bestprague.cz/ !