5 míst, co navštívit v Dejvicích pro hladký start!

Co udělat na začátku školy, ať v prváku, nebo ve vyšším ročníku? Čti dále!

1) VIC (pod Červenou menzou)

Prváci si jsem jdou vyřídit čipovou kartu (ISIC), všichni ostatní si ji mohou o rok prodloužit. A nabít peníze na tisk (TINA), byť k tomu může posloužit i automat v atriu FSv. A taky koupit lístek na MHD s (možná) kratší frontou než v metru!

2) NTK

Ať už kvůli registraci, prodloužení, zevlování, setkání, schůzce či rande se opravdu do NTK zavítat vyplatí! Každý rok je tam něco nového a mě osobně přijde NTK stále příjemnější. A oproti minulému září je otevřená kavárna, Cafe Prostoru!

3) MEGA BUF FAT, klub CARBON, Archicafé

Bez šálku kávy ani ránu! A tyhle 3 instituce nabízí s přehledem nejpříjemnější prostředí z akademické půdy

4) Menza

Je úplně jedno, do které ze 2 fungujících menz (pozn.: od 7.9.) student zavítá, obě mají svoje kouzlo. Ať již největší červená menza (oficiálně studentský dům), či stavaři a chemiky oblíbená Masarykova kolej. Podstatné je, že jídlo je základ!

5) Studovny

Snad každá budova má více či méně zastrčenou studovnu, místnost studentského klubu, monoblok je dokonce vybaven dětským koutkem, halové laboratoře FSv mají velkoprostorové učebny, které slouží i jako (týmové) studovny mimo čas výuky. Relativně tichých míst, kde je možné pohodlně studovat a nemuset se schovávat na koleji je spousta!