Studentská soutěž : Řešení prostor klubu Celetná

Studuješ FA či FSv? Pak určitě nepřehlédni studentskou soutěž o podobu klubu Celetná, dříve známého jako K4! Vypisuje přímo UK v Praze!

O co jde? Pokud jsi zavítal na Studentský Majáles, tak část hudebního a recitačního programu se konala právě v podzemí, v prostorách klubu Celetná. A právě klub se může změnit, jednou z variant je rozšíření prostor o další místnost a napojení na sousední kongresové zázemí.

Účelem je tedy najít nejvhodnější řešení, které splní požadavky zadavatele. To je taková krásná formulka, nicméně účastnit se mohou studenti a čerství absolventi oborů zaměřených na architekturu a design, jako jednotlivci či až pětičlenné týmy.

Registrace probíhá do 14.6.2015 u sekretáře soutěže, pana Pavla Buriánka na emailu pavel.burianek@ruk.cuni.cz.

Detaily o průběhu, prohlídkách, dotazech, cenách a kompletní soutěžní podklady naleznete: