Crypto nebo Retro?

již tento víkend se na Strahově uskuteční dvě jednodenní akce, krásně na sebe navazující. Co nabídne Cryptofest a Retrofest? Jako první se v sobotu 6.6. přihlásí o slovo Cryptofest. Bloky přednášek začínají v 9:30 a končí až před šestou hodinou večerní, dokonce se rozdělí do dvou vláken, která budou probíhat paralelně. Tématem budou, očekávatelně, různé šifry, zabezpečení GSM sítí či SSH, ale třeba i Bitcoin či na závěr zákon o kybernetické bezpečnosti. Více v programu.

Naopak o den později navazující Retrofest nabídne historii nejen hardware, ale i software. Přednášky budou například o programování osmibitových počítačů či o krachu na trhu videoher. Nejednoho účastníka jistě zaujme i doprovodný program, zahrnující například hod diskem, turnaj ve starých hrách či ukázky starých počítačů, například Amiga, či Pentium 200MHz. Vše se dozvíte v programu.

Na Cryptofest je vhodné se registrovat, je zde současně možné zmínit účast i na Retrofestu, který samostatnou registraci nevyžaduje. Vzhledem k termínu se stejně počítá s prolínáním účastníků :)

Události na Facebooku: CRYPTOFEST      RETROFEST

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.