Vzdělávací projekt, který baví. Letní akademie CEVRO Institutu se blíží.

Pro studenty, se zájmem o právo, ekonomii, politologii nebo fungování médií v praxi, připravila vysoká škola CEVRO Institut již  8. ročník unikátního vzdělávacího projektu s názvem Letní akademie. Kurz se uskuteční v termínu od 30. 6. do 3. 7. 2015 v budově vysoké školy v centru hlavního města.

Účastníci budou mít jedinečnou příležitost vyslechnout přednášky a diskuse za účasti špičkových českých odborníků z řad politologů, právníků a ekonomů, kteří na této vysoké škole vyučují. Letošního ročníku se zúčastní takové osobnosti jako JUDr. Tomáš Sokol, JUDr. Cyril Svoboda, RNDr. Alexandr Vondra, prof. nebo Ing. Josef Šíma, Ph.D., rektor vysoké školy CEVRO Institut.

Pro zájemce o svět medií nabídne projekt možnost vyzkoušet si na vlastní kůži práci před kamerou a návštěvu newsroomu TV Nova s úspěšným moderátorem a absolventem vysoké školy CEVRO Institut Reyem Korantengem.

Přihlásit se do kurzu je možné do 7. 6. 2015. Více informací je k dispozici na www.cevroinstitut.cz

//upravená TZ pořádající školy