Nepinkej to, začni hrát!

To je vzkaz organizátorů amatérské sportovní ligy, kteří se starají o váš pravidelný pohyb. Míří tak na všechny, kteří si jdou občas „piknout“ s kamarády, ale o tom, že by hráli častěji a navíc ještě v lize, neuvažují.

„My jsme přitom amatérská liga, kam se může přihlásit úplně kdokoliv,“ říká organizátor pražské buňky VAŠÍ LIGY Jakub Hojer a naznačuje tak, že strach ze slova „liga“ není na místě. V celé České republice mají přes 1 600 přihlášených hráčů, takže nemusíte mít strach, že budete hrát s nějakým profesionálem. Hned od začátku budete hrát s lidmi, kteří jsou na té stejné úrovni jako vy. „Lidí je v ligách dost,“ ujišťuje Jakub, přičemž na výběr máte badminton, squash, beach volejbal a tenis.

Rozpovídá se taky o tom, že je radost vidět hráče, kteří před rokem začínali a teď už na turnajích hrají vyrovnané zápasy s pokročilými hráči. Většinou se zlepšují jenom tím, že hrají čtyřikrát do měsíce, některé sport tak chytne, že si na pomoc přizvou trenéra, který jim pomůže vypilovat techniku.

Sečteno a podtrženo; z lidí, kteří si přišli VAŠI LIGU jen vyzkoušet, se stávají zapálení hráči, kteří si svůj sport natolik oblíbili, že hrají třeba i na turnajích, jezdí na tréninkové kempy a napjatě sledují výsledky svých soupeřů. Do poslední chvíle totiž někdy nevíte, jestli spadnete nebo se udržíte ve skupině.

VAŠELIGÁCKÁ sezona trvá čtyři měsíce a přihlašování do té letní končí už 31. května.

Více informací o tom, jak přesně liga funguje, co je zapotřebí k registraci a taky třeba harmonogram dobrovolných turnajů, které VAŠE LIGA pořádá, najdete na webu projektu: http://www.vaseliga.cz/cz/

// převzatý text organizátorů ligy

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.