Veletrh iKariéra již zítra!

Již zítra uspořádá studentská organizace IAESTE 21. ročník Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra na ČVUT. Takže neváhejte, vytiskněte CV a hurá do Dejvického kampusu! Letošní ročník je opravdu rekordní, výročí související s “pasivním volebním právem” přivítá 140 firem a organizací, včetně účasti start-up firem. Studenty nečeká jen stánková prezentace, mohou se nechat reprezentativně vyfotit, projít svůj životopis personalisty na stánku Kariérního centra (případně ho rychle opravit, vytisknou a nést své vysněné firmě) a v rámci monobloku bude v posledním patře i “chill-out” zóna, kde bude možné odpočívat i se zábavou technologických vychytávek od společnosti Microsoft. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit návštěvu stánku Accenture, kde bude v obležení oblíbený Mindball.

Program veletrhu obsahuje mnoho prezentací, kde se lze dozvědět o společnosti více. Současně se váže k přednáškám i veletržní soutěž, takže je možné vyhrát některou z hodnotných cen! Také proběhne panelová diskuse v Ballingově sále NTK, které se zúčastní i pan rektor.

Závěrem bych si dovolil vypíchnou společnosti, které mě osobně přijdou z různých důvodů zajímavé, členěno dle oborů:

IT: AVAST Software s.r.o., Commerzbank AG, Oracle Czech, s. r. o., Seznam.cz, a.s.

Elektro: ABB s.r.o., BOSCH DIESEL s.r.o., ČEPS, a.s., MBtech Bohemia s.r.o., VALEO Žebrák a.s.

Strojní: Atlas Copco s.r.o., ČKD PRAHA DIZ, a.s., DOOSAN ŠKODA POWER s.r.o., NET4GAS, ŠKODA AUTO a.s.

Stavební: Hilti ČR spol. s r.o., PRŮMSTAV, a.s., CAD – PRO spol. s r. o.

Dopravní: Auto Kelly, a.s., DHL Information Services (Europe) s.r.o., Řízení letového provozu ČR, s.p., ZLIN AIRCRAFT a.s.

jde o můj osobní výběr, zajímavých firem je ve zbývajících 119 zastoupení víc než dost!

Při studiu bakalářského oboru na Fakultě stavební jsem působil nejen ve studentské organizaci IAESTE, kde jsem měl možnost koordinovat Veletrh ČVUT 2011, komunikovat s desítkami firem a účastnit se i projektu portálu iKariéra.cz