Proběhla prezentace grantů z programu FSP!

V úterý 3.2. proběhla prezentace projektů z FSP 2014, které se uskutečnily během celého roku jak na poli kulturním, tak sportovním i vzdělávacím!

Ústřední osobou celé akce byl svolavatel a současně moderátor, předseda komise FSP a prorektor pro studium a studentské záležitosti, pan docent Josef Jettmar, CSc.. Současně byli přítomni i ostatní členové komise, jmenovitě prezidentka SU ČVUT, ing. Václava Sedlmajerová, ing. Michal Jex, místopředseda AS ČVUT, ing. arch. Dalibor Hlaváček, Ph.D. i místopředseda komise FSP, bc. Michal Mára. A pochopitelně téměř všichni řešitelé, někteří ze studijních důvodů v zastoupení.

Prezentované projekty byly velmi pestré. Od tohoto serveru, přes převážně hudební akce (Kladenský majáles, Mezi Bloky, SHOW) po populárně-odborné konference (LinuxDays, Technokrati). Taktéž nechybí sportovní akce (Souboj fakult, Modré lvice) a samostatné specifické projekty ”menších” klubů (STOH, BEST, AVC ČVUT). Samostatnou kapitolou je ISC, které se svými doslova stovkami “Buddíků” prezentovalo 9 projektů a má každoročně velký podíl na projektech FSP (viz následující fotografie, celý druhý panel zleva).

Takto živá výstava se konala letos poprvé, nicméně snad všichni účastníci se shodli na její užitečnosti, minimálně se řešitelé mohli poznat mezi sebou. Podle pana docenta Jettmara budou v této tradici rozhodně pokračovat. Výstava samotná je dostupná konce týdne v CIPS, tudíž pokud chcete postery shlédnout naživo, tak jen dnes či zítra!

Náhodně vybraný prezentující před armádou posterů v prostorách CIPS  (Foto: Petr Hnyk)