Plesová sezóna

Plesová sezóna středních škol pomalu končí, ta na ČVUT právě začíná! Přináším vám přehled jednotlivých plesů jednotlivých fakult.

Sérii plesů zahájí dnes, 21.2.2015, od 19:00 Reprezentační ples ČVUT  na Žofíně, který je  honosnou událostí každého roku a tradičně zahajuje plesovou sezónu. Lístky jsou již měsíc vyprodané, ale můžete zkusit štěstí a loterii.

6.3.2015 se setkaly hned dva plesy:

První z nich, ples Fakulty stavební, otevře v 19:00 dveře Smíchovského domu. Těšit se můžete již tradičně na dvě patra hudební produkce, studentské předtančení, bohatou tombolu, kde můžete vyhrát třeba skipas na Monínec a mnohem víc. Letos se poprvé přestaví fotokoutek na stavařské téma, odkud si budete moci odnést i památku na tuto noc. Předprodej zahájen, lístky na ples budou v prodeji každé úterý a čtvrtek v časech 10:00 – 12:00 a 14:00 – 16:00 v Informačním centru v novém AIR house. (FB event)

Druhým ples začne o 30 minut později v malém a velkém sále kulturního domu Kladno. Bude jím 10. reprezentační ples FBMI a Fakultního klubu Bion – Benátský bál. K tanci a poslechu zahraje orchestr Ladislava Bareše. Slosovatelné vstupenky je možné zakoupit za 300 kč k sezení a za 250 kč ke stání, předprodej a rezervace na telefonním čísle 224 355 053. Pro zájemce bude po skončení plesu přistaven autobus ve směru do Prahy. (FB event)

19.3.2015 ve 20:00 vypukne na Masarykově koleji již XII. ročník reprezentačního plesu Fakulty dopravní. Hlavním motivem bude černobílý film, který provází dobu průkopníků techniky a zrodu moderního světa. Nejen dobu meziválečnou, ale ještě starší, kdy bratři Lumiérové okouzlili Paříž svým kinematografem. Pomyslete na zepelíny v oblacích a páru železných ořů. Nebo na rozkvět první republiky a barrandovskou továrnu na sny. Podlehněte s námi i vy šarmu této doby. (FB event)

23.3.2015 od 20:00 se můžete těšit na ples Studentské unie ČVUT na téma “punk´s not dead”, který je vyhlášeným maškarním bálem. V sále Masarykovi koleje se můžete těšit na večer s kapelu VOLANT, který roztočí svá kola a ukáže tu pravou jízdu! Vstupenky jsou za správných 109,- na stání a 148,- na sezení. V prodeji budou od pondělí 23.2. v novém Informačním centru (AIR house), na Strahovských kolejích a také na vrátnici Masarykovy koleje. (FB event)

Snad jsem na žádný z nezapomněla :) .