InstallFest se vrací ke kořenům, bude hodně praktický

Šestý ročník obnovené konference InstallFest se opět uskuteční první březnový víkend na pražském Strahově. Opět nabídne desítky přednášek na různá témata spojená nejen s Linuxem a svobodným softwarem. Letos se akce vrací tak trochu ke kořenům, protože nabídne více workshopů a více praktických přednášek. Naučíte se konfigurovat vlastní server a začátečníci se naučí s Linuxem na desktopu.

Březnový víkend, 7-8.3.2015 obsadí strahovské vzdělávací středisko svobodný software, proběhne tradiční konference InstallFest, kterou pořádá klub Silicon Hill. Letos se uspořádalo hlasování o tématech přednášky, kterého se zúčastnilo přes 300 lidí.

A co konkrétně čeká účastníky? Pavel Šnajdr promluví o zkušenostech s provozem SSD na serverech, Lukáš Bařinka provede posluchače Bashovou magií a Václav Pavlín bude přednášet o virtualizačním nástroji Docker. Z jiného soudku budou příspěvky Štěpána Bechyňského, Pavla Píšy a Adama Horčici, kteří se budou věnovat Rapsberry Pi a Arduino.

To vše a mnoho dalšího zaznamená AVC SH a přenese po internetu, pokud se vše podaří, tak dokonce ve 4K. Takže připojte svoji televizi k internetu!  A navíc, během obou dnů bude probíhat turnaj ve hře OpenArea a dalších hrách o ceny od sponzorů.

Tento příspěvek vznikl přepracováním TZ od organizátorů.

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.