Další semestrník Turnajové ligy STOHu je tady

Je tu nový semestr a s ním pochopitelně i nový semestrník Turnajové ligy STOHu. Tentokrát se můžete těšit na mix úplných novinek, netradičních (až skoro neturnajových her :D ) i staré dobré klasiky.

Semestr nám zahájí již tuto středu turnaj v Osadnících z Katanu, reprezentant té největší klasiky, jaká může být. Přihlašování na tento turnaj je již spuštěno!

Dále bude následovat absolutní novinka, turnaj ve hře Summoner Wars. K uspořádání tohoto turnaje nám pomáhá firma MINDOK, která hru do ČR dodává. Jinak bychom neměli dostatek sad na uspořádání turnaje. Firma MINDOK také věnuje speciální cenu do tohoto turnaje :)

Jako třetí rozvíří vody STOHu stará dobrá postřehová hra Jungle Speed. Poznávání klikatých obrázků ve zlomku sekundy bude tentokrát povýšeno na turnajovou úroveň!

V druhé půlce semestru se můžete těšit na legendární role-playing game Muchkin, následovat ho bude turnaj v párty hrách, zatím blíže nespecifikovaných, a na závěr si budete moci zasoutěžit v již tradičním Dominionu.

Přihlašování, podrobnější informace a průběžné výsledky sledujte na stránkách klubu STOH: stoh.su.cvut.cz, kalendář zde: http://stoh.su.cvut.cz/phprs/kalendar.php

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.