ČVUT: místo, kde se tvoří budoucnost mladých

Každým rokem studenti z IAESTE ČVUT Praha pořádají Veletrh pracovních příležitostí iKariéra pro více než 100 firem. Samotná organizace této akce vyžaduje spoustu volného času dobrovolníků, kterým jsou odměnou „pouze“ nově nabyté zkušenosti a pocit z dobře odvedené práce. Letos se bude veletrh konat ve středu 4. 3. 2015, ale přípravy jsou už v plném proudu.

Letošním koordinátorem 21. ročníku veletrhu je Senta Vítková, která se v organizaci IAESTE dlouhodobě věnuje komunikaci s partnery. „Můj tým veletrhu se nyní skládá z 20 lidí a postupně roste, jak přibývají úkoly. Máme už zamluvené prostory a firmy se registrují do registračního systému. Kromě zajištění vystavovatelů propagujeme akci mezi studenty,“ popisuje část úkolů Senta.

Co připravují organizátoři pro studenty? Na stáncích budou firmy představovat, jaké pracovní pozice a témata diplomových prací nabízí, zkušení personalisté předají užitečné rady a tipy, jak při pracovním pohovoru udělat co nejlepší dojem. „Studentům doporučuji si vzít s sebou několik kopií životopisu. Nejeden student si na veletrhu iKariéra našel práci,“ radí Senta. Po celý den bude také doprovodný program v podobě seminářů a prezentací firem. Můžete se také těšit na panelovou diskuzi, která po roce opět bude součástí veletrhu.

Více informací na www.seznamsesfirmou.cz