ABB University Award

ABB University Award je soutěž o nejlepší technicky zaměřenou bakalářskou, diplomovou a disertační práci v roce 2014/2015, kterou již po šesté vyhlašuje společnost ABB ve spolupráci s mezinárodní studentskou organizací IAESTE.

Jsi student techniky a máš soutěžní formu? Pak jsi právě ty ten pravý! Neváhej a sepiš alespoň anotaci své bakalářské, disertační nebo diplomové práce (nutná pro přihlášku, obhájeno být nemusí) a začni snít o krásných cenách a budoucí profesní slávě!

Co tě čeká? Krom bakalářské, diplomové nebo disertační práce (která tě vážně nemine) to jsou zajímavé ceny a skvělá odměna za vydřený titul. Tak proč se nepřihlásit? Tvou motivací může být nejen výhra – elektronika a skvělé exkurze do vybraných závodů ve tvém oboru v ČR a zahraničí, ale také setkání s profesionály z ABB nebo jejich pomoc s prací.

Jak se zapojit? Pomocí online přihlášky na webu společnosti ABB do 30. dubna 2015.

Soutěžní oblasti jsou

• energetika,
  • pohony,
  • robotika,
  • automatizace výroby,
  • efektivní využití energie
  • a popř. jiné technické oblasti.

Více o soutěži v propozicích. A sleduj FB ABB University Award, ať ti nic neunikne!

PS: Pokud ještě nemáš téma bakalářky, diplomky a nebo disertačky, tady jich je spousta.