Vánoční večírek Studentské unie!

Blíží se nám Vánoce a jak se již, pomalu, stává tradicí, i Vánoční večírek SU. Na co se můžeme těšit letos?Místo konání se od minule nezměnilo – Písecká brána, starobylý prostor poblíž Hradčanské, romantikům se spíše vybaví Královský letohrádek, který je nadohled. Účastníkům bude hrát kapela Big ´O´ Band, která tak podpoří jistě slavnostní atmosféru. Takže příští středu, 10.12., se sejdeme v hojném počtu :)

Je třeba také upozornit, kde získat vstupenky – od pátku (vzhledem ke stěhování) v novém infocentru ČVUT – v domečku Air House ze soutěže, který stojí vedle fakulty stavební. Cena je lidová, 100,-, případně na místě za 120,-.

A je třeba nezapomenout na dress code – smart casual (to si, prosím, vygooglete, autor článku to, ani po několika akcích, stejně nepochopil).

A již jen odkaz na Facebook

…a ilustrační obrázek!