Volba prezidenta SU ČVUT!

Máš ambici vést organizaci, která má více než 14 tisíc členů? Nejen formálně sdružuje veškeré kolejní, zájmové i externí kluby? Postavit vlastní tým a obhájit ho před parlamentem SU? Tak čti dál!

Prezidentka SU, Ing. Václava Sedlmajerová, vyhlásila 3.10.2014 volbu nového prezidenta. Termín na podání kandidátky je do 24. října tohoto roku, diskuse s kandidáty (populární veřejné “grilování”) proběhne v předvečer státního svátku, 27 října a samotná volba již o 2 dny později, 29.10.2014.

 Kandidát musí splňovat následující:

•  Kandidát musí být členem Studentské unie ČVUT, nebo členem externího klubu Studentské unie ČVUT.

• Kandidát musí sestavit přihlášku a osobně ji podat. Kandidátka je podána zasláním do konference Studentského parlamentu (parlament@su.cvut.cz) a do konference Centrály (centrala@su.cvut.cz)

• Kandidátka musí obsahovat:

• Jméno a příjmení

• Souhlas s kandidaturou

• Volební program

• Navrhovaný seznam členů případné budoucí Centrály

Kompletní vyhlášení voleb naleznete zde: http://su.cvut.cz/cs/filebrowser/download/1602