Nový prezident SU zvolen!

Ve středu 29.10. byl přesvědčivou většinou hlasů zvolen nový prezident Studentské unie ČVUT, současný delegát v parlamentu SU a nejen předseda klubu Sincoolka….

… Michal Halenka!

I nám nezbývá, než popřát hodně štěstí, trpělivosti, energie a skvělých spolupracovníků do následujícího období, které začíná 10.2.2015.

Dovolím si citovat současnou prezidentku SU, Ing. Vendulu Sedlmajerovou:

“Přeji mu spoustu energie do jeho funkčního období! Studentská unie ČVUT má své světlé i temnější stránky a občas je třeba zapomenout na to, že něco nejde, jít a ukázat, že to jde Studentské a neziskové organizace mají sílu v tom, že se snaží měnit svět nebo jeho část jen z přesvědčení. A to nám nikdo nevezme…”

Začal také oficiální odpočet, pokud chcete také sledovat, jak se to Michalovi “krátí”, tak ZDE.

Michal ve slušivém tematickém tričku vysvětluje během akce #TECHnokrati, smysl života, smrti a tak vůbec. (foto okopírováno od klubu tech@SU)