Přivítejte nový semestr sportem

Říká vám něco badminton, squash, tenis nebo beach volejbal? Přesně na ty sporty se zaměřuje VAŠE LIGA, sportovní amatérská liga, kterou hraje v Praze téměř tisíc sportovců.

Ve zkratce jde o to, že si každý vybere sport, který mu sedí, zaregistruje se do ligy a měsíčně odehrává čtyři zápasy. Kdekoliv a kdykoliv, ve svém volném čase. Domluva zápasů probíhá přes jednoduchý systém na webu ligy. Hraje se v pětičlenných skupinách, které se měsíc co měsíc obměňují, takže má hráč vždy zaručené čtyři nové soupeře. Podle výsledků v každém měsíci hráči buď sestupují, nebo postupují do vyšších lig. Rok VAŠÍ LIGY je rozdělen do tří sezon – zimní, jarní a letní a trvají čtyři měsíce.

Od října organizátoři rozjíždí zbrusu novou badmintonovou ligu – čtyřhry, takže vezměte svoji přítelkyni, přítele, kamaráda nebo kolegu a pojďte si zahrát neskutečně rychlou čtyřhru! Hrát ve čtyřech má hned několik výhod. Hra je akčnější, zábavnější, cena za startovné se dělí dvěma a čtyřhru navíc můžou hrát i méně aktivní sportovci. Už není potřeba být na celém kurtu!

VAŠE LIGA je pro všechny sportovce, začátečníky i pokročilé a velký počet hráčů v jednotlivých ligách zaručuje, že si zahrajete na své úrovni. Čím více sportovců, tím více vyrovnaných zápasů.

Přihlašování do podzimní sezony, která startuje v říjnu, končí 5. října a pokud byste si nejdřív chtěli váš sport vyzkoušet a dozvědět se, na jaké jste úrovni, navštivte jeden z turnajů, které pro vás VAŠE LIGA pořádá. Turnaje jsou rovněž rozdělené na úrovně a přijít může úplně každý, i bez registrace v lize.

Více informací na http://www.vaseliga.cz

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.