Cena Wernera von Siemense již po sedmnácté!

Jedinečná soutěž, která v šesti kategoriích nechá soupeřit nejen vysokoškolské studenty i pedagogy, ale i vědecké týmy, startuje opět pod záštitou MŠMT i MPO!

O celkovou dotaci 1,2 milionů korun se utkají soutěžící za podpory Akademie věd a patnácti univerzit. ČVUT obsadí i 2 vedoucí místa v porotách – role hlavního porotce se ujme nejen pan rektor, prof. Ing. Petr Konvalinka, CSc., ale i pan prorektor pro vědu a výzkum, doc. RNDr. Vojtěch Petráček, CSc.

Do soutěže lze přihlásit práce zpracovávané ve veškerých technických a vybraných přírodovědných oborech, přičemž uzávěrka pro vědecké práce je 14. října, zatímco diplomové a dizertační práce lze posílat až do 31. října 2014. Slavnostní vyhlášení proběhne 5.2.2015 v Betlémské kapli.

Více informací na www.siemens.cz/cenasiemens