SHOW aneb Silicon Hill Open Wednesday

SHOW aneb Silicon Hill Open Wednesday je legendární hudební festival pořádaný studenty pro studenty. A kdo na SHOW vystupuje? STUDENTI! Je to totiž festival pro začínající studentské kapely, které si díky tomuto festivalu mohou vyzkoušet jaké to je vystupovat na opravdovém podiu vedle takových kapel, jako jsou například Rybičky 48 nebo Imodium. Letošní ročník, již šestý, se bude konat v areálu studentských kolejí 23. dubna 2014!!!

Letos poprvé budou hudební skupiny vystupovat rovnou na čtyřech pódiích! Krom hlavní stage, bloku 10 a elektrostage budete letos moci navštívit i legendární klub 007! A také nás čeká bohatý doprovodný program! Představí se nám král a královna majálesu nominovaní za ČVUT. Také nás čekají oblíbené dívčí zápasy v bahně a Silicon Hill Strongest Man – soutěž o nejsilnějšího muže na Strahově a mnoho dalšího!

Přijďtě si s námi užít první letošní open air, podpořit studentské kapely v dalším rozkvětu a třeba si i zazápasit v bahně nebo ukázat jak jste silní! Zároveň se můžete zapojit do našeho teamu organizátorů a točit například pivo nebo se jinak podílet na tvorbě druhého největšího festivalu pořádaného studentskými kluby spadajícími pod Studentskou unii ČVUT!

Potkáme se na Strahově i s tebou?

Pro více informací navštiv naše internetové stránky nebo facebook:

show.siliconhill.cz
facebook.com/SHOW-Strahov

Loňský ročník vypadal takto.