Šestý ročník studentské akce Student Fest je opět tu

Již dnes a v centru Prahy! Tři kluby spojí síly, tak neváhejte a doražte!

Hudební festival Student Fest patří mezi tradiční akce, které jsou součástí Majálesového doprovodného programu. Během jednoho večera můžete za jedno vstupné navštívit tři kluby a poslechnout si kapely jako je Švihadlo, Wild Tides, Curlies či Chaotic. Akce se uskuteční 16. dubna přímo v centru Prahy.

V půl šesté večer se otevřou dveře klubu Rock Café, Vagon a Chapeau Rouge v Jakubské ulici. Každý klub si nese svoji specifickou atmosféru s odlišným programem. Někde se můžete těšit na vystoupení kapel, jinde bude prostřední zaměřené spíše na DJ´s scény, jako je RUDEBOY, FREEZER, TUCO aj. Program je naplánovaný tak, aby si zde každý našel to své a mohl se bavit do dlouhých nočních a někde i ranních hodin. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách jednotlivých klubů či na stránkách www.studentfest.cz. Lístky zakoupíte v předprodeji v klubu Rock Café za 100,-, pokud jste student a 200,- pokud už ne. Tento studentský festival patří mezi akce, které jsou oslavou mládí, nespoutanosti a především studentské pospolitosti.

// převzatá TZ organizátorů, perex vlastní ;)