Pražský Majáles již zítra!

Rozhodně největší akce jara, minimálně co do propagace mezi studenty, se uskuteční již zítra v areálu PVA Letňany!

Prostory pro Majáles jsou letos mnohem větší, takže se výrazně rozšíří všechny zóny a také bude k dispozici více pódií. Nicméně, již před dvanáctou hodinou bude Majálesový průvod, který se vydá z Vodičkovy ulice směrem k Strossmayerovo náměstí. Více informací na FB události pochodu.

Následně celá akce propukne na místě, v Letňanech na výstavišti. Detaily najdeš v programu. Co z něj zaujalo mě? Celou akci bude moderovat několik moderátorů, mimo jiných Jirka Mádl a Jakub Kohák. První hudební kapely vystoupí již kolem jedné hodiny, program je rozdělen do tříhodinových bloků. V prvním bych si nenechal ujít Xindla X, Polemic a Rybičky 48. Od tří odpoledne rozhodně doporučuji PSH, Sto zvířat a pak  majálesovou svatbu ve VŠCHT Zone ;)

Ale dostáváme se k podvečeru! Po páté zahrají UDG, Skyline, Mandrage,  nebo třeba Voxel. Někteří ocení studentskou kapelu Lola běží, případně fanynky ze severu čech nevynechají Pavla Calltu. A kdo se nebojí, může k VŠCHT na chemické drinky ;) No a hezky navečer, během televizních zpráv, vystoupí už pořádné hvězdy – Divokej Bill, Wohnout, slovenské Inekafe či Tomáš Klus.

No a pak tu jsou headlineři, které budeme jmenovat všechny, jelikož není možné si snadno vybrat – Chinaski, Monkey Business, Horkýže slíže, Vypsaná Fixa, Prago Union, Majk Spirit, Hentai Corporation, The Feud, Pub Animals a Zrní! Kdo nechce mainsteam, najde na studentské stage třeba Nouzovej východ či Vagyny dy Praga.

Ale nejsme ve Stromovce, půlnocí program zdaleka nekončí! Vystoupí ještě Mig 21 a například DJ Rockstar či třeba Midi Lidi. No a kdyby jsi stejně neměl dost, tak následuje Óčko afterparty. To trochu vyřeší problém, jak se dostat domů, protože již pojede ranní metro ;) Ale i noční spoje budou posíleny, takže s dopravou by neměl být zásadní problém.

Viděl jsi už někdy nabitější jednodenní festival?