Na podzim zpátky do školy? NE! Do Evropy? ANO!

Prázdniny ještě sice nezačaly my už pro tebe ale máme plány na podzim! Momentálně se otevřely přihlášky na podzimní akademické kurzy na našich partnerských univerzitách v Evropě. Tyto kurzy jsou určeny všem studentům ČVUT, kteří mají odvahu se chopit nové příležitosti. Samotné kurzy ti umožní přiučit se něco nového (nejen z tvého oboru), vycestovat za pár kaček, poznat nové přátelé z jiných kultur a oborů, ale i procvičit si angličtinu.

Nechceš celý semestr strašit na naší Alma mater? Ještě jsi nikam nevycestoval? Nebo přemýšlíš nad Erasmem a váháš, zda do toho jít? Tak právě naše sedmi až čtrnáctidenní kurzy jsou něco pro tebe! Máš možnost si udělat generálku a nabrat síly na další zážitky. Bonbónkem na závěr je, že za ubytování, program a jídlo dáš maximálně 30€ (+ si musíš zajistit cestu na místo).

Jak na to?

Na této stránce najdeš seznam všech kurzů i s podrobnostmi.

• The (Ir)Resistible World of Antibiotics; Aveiro, Portugal
  • What happens in BLACK HOLE, stays in BLACK HOLE; Izmir, Turkey
  • I think this is a beginning of a beautiful Start-Up; Budapest, Hungary
  • Fun&Food…so good!; Valladolid, Spain
  • We made a monster, you make it move!; Maribor, Slovenia
  • No Tech Without Mech; Wroclaw,Poland
  • Feel the waves, dive into BarSEAlona; Barcelona, Spain
  • This Webpage is not available? Not today!; Sofia, Bulgaria
  • Explore how to Store – Electrification and More; Trondheim, Norway
  • The Wing Bend Theory; Naples, Italy
  • Know your entrepreneurshit!; Espoo, Finland
  • Baking Bread: the cooking chemismy; Rome, Italy
  • Mobilize your future TODAY!; Mostar, Bosnia and Herzegovina
  • Welcome home, you are in the future!; Trento, Italy
  • Be one more, let’s restore the shore!; Athens, Greece
  • Learn to Fly – Paragliding; Miercurea Ciuc, Romania
  • beCRAZY vol.5 On Top Of the World; Dalyan, TURKEY

Na podzim není velký výběr kurzů, takže záleží hlavně na tvojí kreativitě. Spousta kurzů je určená úplným začátečníkům v daném oboru, takže se rozhodně neboj rozšířit si obzory.

Pokud stále váháš, tak si určitě přečti zkušenosti účastníků, kteří byli na kurzu ve VídniTampere nebo Liege

Nezapomeň, že hlásit se můžeš na 3 kurzy, využij tuto možnost, mnohokrát se zvýší šance tvého přijetí!

Vybral jsem si kurzy a co dál?

• Zaregistruj se a nechej si potvrdit účet. Podrobnosti zde .
  • Do 11. 05. 2014 si můžeš vybrat maximálně tři kurzy, na které se přihlásíš a napíšeš motivační dopis. Pokud chceš motivační dopis zkonzultovat, určitě se nám ozvi na prague@best.eu.org! Pamatuj, že motivační dopisy čtou studenti, jako jsi ty, takže buď neformální, vtipný a hlavně originální.
  • Brzo poté budeš mít třeba štěstí a vyrazíš poznávat svět!

Máš-li jakékoli dotazy ke kurzům, napiš naší Vivaldi responsible, jakékoli jiné dotazy pak směřuj na prague@best.eu.org a sleduj náš web a Facebook , pokud chceš získat nějaké tipy, jak napsat motivační dopis nebo mít přehled o našich dalších akcích!