Hlasujte pro kandidáta ČVUT, Davídose Technického!

Tradičně se i letos utká pětice kandidátů o post krále Majálesu. A opět hlasování vévodí od prvopočátku ČZU. Zvrátíme to?

David Kožušník, alias Davídos Technický, v “civilu” student MÚVS, se i letos pustil do neohroženého boje za kralování Pražskému Majálesu. Ve chvíli psaní těchto řádků mu patří víc než čtvrtina všech hlasů, což není vůbec špatné. Ale co má ve svém programu?

Určitě stojí za zmínku studentské vagony na lince A, případě voňavý trojvrstvý papír na všechny toalety. Špatný by nebyl ani welcome drink v menzách, či rekonstrukce Strahovských kolejí (tip pro velký akademický senát?) Stránku na podporu Davídose, ale i “jeho” krásné miss, Moniky Nejkrásnější, naleznete na Facebooku. Svou stránku zde má i profil, který se věnuje celé účasti ČVUT na Majálesu.

No a nezapomeňte zahlasovat ZDE!