Festival Apríles 2014 surfuje na vlně punku!

Nebaví Tě věčné půtky mezi Pražským Majálesem a Studentským Majálesem? Nebo plánuješ oba? Tak to Tě určitě zaujme Apríles!

Letos již 4. ročník se uskuteční na žižkovské Parukářce, v sobotu 26. dubna od 14 hodin. Můžeme se těšit na Dirty Blondes, kteří se představí v roli hlavního tahouna společně s The Rocket Dogz. Ještě dorazí plzenští Cheers!, ska-punkoví Jet8 , správní punkeři z H.A.W. a nesmíme zapomenout na kapelu Where’s the food?!, která vyhrála letošní studentskou soutěž kapel.

Doprovodný program se zaměří na to, jaké je to být alespoň jeden den punkerem. Fotka před zdí, vlastní placka či jiný zážitek z workshopu, prostě k nezaplacení!

Slova organizátorů: “Apríles je jednodenní neziskový festival pořádaný každoročně studenty Arts Managementu z VŠE v Praze. Snažíme se, aby Apríles jako každoročně první pražský open-air festival nezapadl, udržel si svou jedinečnou tvář, prohloubil dobré jméno v myslích mladých lidí, aby stále přinášel něco nového, co zájemce o festival nepřestane oslovovat, a dále podporoval koncept studentské kultury.”

Takže ještě jednou –  26. dubna, ve 14 hodin, park Parukářka, vstup ZDARMA!

Další informace na www.apriles.cz

Událost https://www.facebook.com/events/760763450615250/

\\vytvořeno s pomocí TZ organizátorů, děkujeme!