Události na 14. týden

Začíná první dubnový týden, počasí se nám oteplilo, jaro vtrhlo do ulic, změnil se čas, Velikonoce jsou skoro za rohem. Co nás čeká?

V pondělí by se toho, už tradičně moc nedělo, kdyby jsme neměli STOH. Takže zavítejte na volné hraní!

V úterý nabídne Středisko Unixových technologií ze Strahova přednášku na téma GIMP. Pro některé náhrada Photoshopu, navíc zcela free. Proč se trochu nevzdělat?

Středa je tradičně den, kdy se toho nejvíce děje. Tentokrát stojí za zmínku další ze série workshopů k soutěži o Social Impact Award – Zpětná vazba od poroty. Je možné “nanečisto” projekt představit a pohovořit tak s porotou neformálně.

Ve čtvrtek opět promítá FK ČVUT v posluchárně 209 na FELu, tentokrát velmi sledovaný film z roku 2012, Atlas Mraků. Pokud jste jej, stejně jako autor těchto řádků, neviděli, zavítejte na FEL, vstupné je opravdu bezkonkurenční (0,-).

A tentokrát máme i událost na sobotu! Odehraje se Souboj Fakult ve fotbale! Cesta rovnou na přihlášku je ZDE!

Mnohé další akce naleznete v kalendáři.

Máte tip na nějakou další akci, která se koná na ČVUT? Chcete na ní upozornit další studenty, napište nejlépe přímo Petru Pávkovi (kontakt ZDE)