Události na 13. týden

Poslední týden v březnu, nejen někteří “podnikající studenti” se hrnou na finanční úřady v celé republice. Co se dá podniknou, mimo pilného studia?

V úterý začíná dvoudenní soutěž EBEC organizovaná BESTem. Na přihlášení do středeční části, Case Study, je stanovený deadline do úterní půlnoci. Na rozdíl od kategorie Team design se studenti zrovna nehrnou, může to napravit!

Současně se koná i velká sláva, v Betlémské kapli probíhá inaugurace nového pana rektora, paní děkanky a tří děkanů.

Ve středu se koná v HUBu seminář od skupiny Kliktivisti na téma Nová média a sociální sítě, vše v rámci Social Impact Award. Taktéž se od 18 hodin koná na Masarykově koleji představení Studentské unie ČVUT, pod názvem Kdo jsme? Představí se nejen samotná centrála SU, ale také mnohé spolky, kromě kolejních i zájmové, jako STOH, eFDrive, IAESTE, ISC, GaLiBi či další!

Pokud dáváš přednost deskovým hrám, respektive Tě ze studentských klubů již dávno oslovil STOH, zaujme tě turnaj ve hře Minutová říše.

A ve čtvrtek opět přichází na řadu Filmový klub, tentokrát s filmem Sviňák. Z posluchárny kino? Proč ne!

A samozřejmě, kompletní program se nachází v Kalendáři.