Události na 11. týden

Další týden je tu! V tom minulém jsme se mohli věnovat kariéře, v tomto tak trochu “vysoké” politice. Tak co nás čeká?

Hned v pondělí je možnost zajít do STOHu na nějakou tu deskovku. Relax po náročném víkendu? ;)

Úterý nabízí seminář v rámci Social Impact Award ve smíchovském HUBu. Tématem jsou hodnoty pro zákazníka.

Středa nabídne tu “vysokou politiku”, alias setkání s primátorem Prahy, RNDr. Tomášem Hudečkem, Ph.D., které organizuje AS ČVUT spolu s SK AS VŠCHT a SU ČVUT. Jestli vás zajímá budoucnost univerzit optikou vedení města, doražte!

Čtvrtek začíná být již synonymem pro Filmový klub – Mexická jízda. Roadmovie s erotickým podtextem od režiséra, který natočil (mimo jiné) hit Gravitace.

A tentokrát máme i události na víkend, v sobotu se koná v rámci Souboje fakult mač ve Frisbee.

Jo a v neděli, to je deadline na přihlášky do Letních kurzů BEST!

No a jako vždy, další, neustále přibývající akce, naleznete v našem Kalendáři!