Události na 10. týden

Semestr je již v plném běhu, vrací se i pravidelná pondělní rubrika. Co zajímavého nás čeká v prvním březnovém týdnu?

Ještě dnes  večer je možné zajít do STOHu na pravidelné Volné hraní. Jen relax, čaj z vedlejší čajovny a nepřeberné množství deskových her. Lze to vůbec odmítnout?

V úterý se koná workshop v rámci Social Impact Award. Angažovanost v neziskovkách, nejen studentských se počítá! Nejde jen o zajímavý bod do CV, o kterém personalisté rádi diskutují, ale neutuchající zdroj inspirace, motivace a nových kontaktů na inspirativní osobnosti. Večer nezapomeňte dorazit na Strahov a podpořit kandidátky na Miss Majáles z ČVUT!

Prostřední den v týdnu, začátkem března, se již tradičně koná veletrh iKariéra. Můžete nejen hledat práci jako absolventi, letní brigádu či praxi, ale také zajímavé téma pro bakalářskou či diplomovou práci. Zavítat se určitě vyplatí!

Máš nějaký tip na událost, která by si zasloužila zařazení do našeho Kalendáře? Tak neváhej a napiš nám o ní na student.cvut.cz (zavinutec) gmail (bodka) com!