Veletrh iKariéra 2014

Už se začínáš poohlížet po nějakém zaměstnání nebo praxi? Nemusíš být studentem posledního ročníku, abys věděl, že je dobré mít představu o tom, jak to na trhu pracovních příležitostí chodí a co společnosti od svých zaměstnanců požadují.

Mít o tom všem přehled je náročné. Studentská organizace IAESTE Ti proto svým projektem Veletrh iKariéra 2014 pomáhá otevřít cestu k bezproblémovému vplutí do bouřlivých vod trhu práce.

Chceš se tohoto veletrhu pracovních příležitostí zúčastnit? Pak stačí, abys ve středu 5.března 2014 přišel do dejvickém kampusu Českého vysokého učení technického v Praze.

Na chodbách Fakulty elektrotechnické, strojní, stavební, informačních technologií a architektury, bude více než 100 stánků firem, jež se přijely prezentovat a nabízet svá pracovní místa.

Na místě bude probíhat také bohatý doprovodný program. Jednu z mnoha zajímavých přednášek povede Ivan Pilný, který v minulosti pracoval mimo jiné jako generální ředitel Microsoftu pro Českou republiku.

Dále budou připraveny soutěže například o tablet, knížky, nebo o sud piva.

Tak nezapomeň: 5.3.2014 od 9.00 do 16.00 na ČVUT!