Odstartuj svou mezinárodní kariéru na BEST Career day!

A je to tady, BEST má pro Vás připravenou další nezapomenutelnou akci. Jedná se o BEST Career day, kde máte skvělou příležitost získat vysněnou práci nebo stáž v mezinárodní firmě. Akce bude probíhat v Bukurešti 25. 4. 2014. Co můžete očekávat?

Lokální skupina BEST v Bukurešti společně s firmami a univerzitami si pro Vás v rámci General Assembly (což je velké setkání všech BEST skupin) připravili den plný pracovních veletrhů, workshopů a prezentací firem. Firmy a univerzity, které se na akci podílí, vyberou 100 studentů i absolventů technických škol z celé Evropy, na kterých působí organizace BEST, a vybraní budou mít nejen možnost zúčastnit se akce, ale i osobního rozhovoru se zástupci firem.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost přijít do styku se světoznámými firmami, vyzkoušet si pracovat v mezinárodním prostředí, zlepšit své odborné znalosti a mimo to poznat nádhernou Bukurešť a udělat si přátele skrz celou Evropu.

Stačí se jen přihlásit. Jak na to?

• založte si účet na stránkách BEST.eu.org,
  • vyplňte si Váš životopis minimálně do 70%
  • a zodpovězte 3 otázky v přihlášce
  • hlásit se můžou i absolventi ČVUT!

To je vše. Již od 6. 1. se můžete začít přihlašovat. Deadline přihlášek je do 15.2..

A jako vždy Vám BEST poskytne ubytování, stravu a dopravu na místě během akce, takže jediné, co musíte udělat, je dopravit se do Bukureště.

Pokud budete mít to štěstí a vyberou Vás, musíte jen zaplatit vratnou zálohu, zařídit si cestu tam a zpět a zúčastnit se.

Je to ideální příležitost posílit svou mezinárodní perspektivu a udělat první krok pro mezinárodní kariéru. Tak na co ještě čekáte?