Konec prokrastinace? Třeba jako vánoční dárek

Že jste o prokrastinaci ještě neslyšeli? To opravdu studujete na vysoké škole? Vždyť chorobné odkládání povinností postihuje až 110% vysokoškoláků! ;) Možná jste o knize již slyšeli, případně ji četl někdo ze spolužáků. Petr Ludwig, zakladatel brněnského GrowJOB institutu, se již několik let věnuje osobnímu rozvoji.

Jak již název knihy napovídá, autor se snaží bojovat v současné době s velmi rozšířeným jevem, prokrastinací – chorobným odkládáním úkolů a povinností.

Kniha je přehledně rozdělena do pěti částí, které postupně rozebírají svět prokrastinace a především nabízejí jednoduché a praktické nástroje, které umožňují s prokrastinací zatočit. Dohromady tak kniha představuje ucelenou sadu pomůcek pro finální vyřešení prokrastinačního problému. Viz. následující ukázky:

Aktuálně je na stránkách vydavatele k dispozici speciální vánoční edice obsahující knihu s podpisem autora, 4 barevné fixy a “buzerlístek” na 12 měsíců, za 399,- a poštovné.

Pokud si knihu nechcete přímo kupovat, ani jako dárek stylu “a až ji přečteš, tak mi ji půjčíš, viď?”, je možnost ji pochopitelně vypůjčit. Protože jde o letošní bestseller, s půjčením například z MLP to nebude jednoduché (55 svazků beznadějně vypůjčeno). Větší šanci máte ale v knihovničce Kariérního centra (aktuálně vypůjčeno), případně se zeptat v IAESTE, kde také vedou menší knihovnu zaměřenou na počítače a soft-skills.

A… běžte už něco dělat!