Události na 46. týden

Vstupujeme do dalšího listopadového týdne, všichni se už určitě aklimatizovali na školní záběr, jelikož jsme za polovinou. Všichni pracojí naplno, ale proč se občas trochu neodreagovat?Hned z kraje týdne je možnost vypustit celkem kompletně – STOH nabízí svoje hry k volnému hraní. Přijďte si vybrat z nepřeberného množství!

V úterý je možno zavítat do eClubu – koná se první představení jednotlivých projektů.

Prostřední den v týdnu je jako dělaný na nějakou party – ISC Balkan party prověří schopnosti některých jižních národů. Komu se nechce trénovat jazykové znalosti, nechť zavítá třeba opět do STOHu – Activity turnaj!

A netradičně zařadíme do výběru i sobotu – koná se první Souboj fakult – naše základní studijní jednotky se utkají ve volejbale. Více než 100 přihlášených!

Podrobnosti nejen k těmto událostem naleznete v našem Kalendáři!