Události na 44. týden

A budeme v půlce! Semestr se nám již pořádně rozjel, všichni prváci se už poctivě ztrácí v matematice, pomalu už pominuly party na začátek semestru, máme za sebou Gaudeamus Alcotour i volbu rektora. Co nás čeká tento týden?

Dnes (v pondělí) státní svátek jest, oslavujeme Vznik samostatného československého státu. No, přiznejme si na rovinu, mnohem podstatnější je, že máme všichni volno.

Druhý den v kalendářním týdnu je možnost zavítat do CIPS, třeba na hudební či divadelní dílnu. Více informací v akcích CIPS!

Středa je tradiční den na nějakou akci. Tentokrát ale nevypíchnu mezinárodní ISC party, ani turnaj ve STOHu. Innovacentrum (složka ČVUT sídlící v Technické menze – nahoře) pořádá setkání Spolku absolventů a přátel ČVUT. Tématem budou, jak jinak, inovace a start-upy. Jestli zvažujete vlastní firmu do budoucna, přijďte!

Čtvrtek, poslední říjnový den, nabízí malý hokejový svátek – během Hokejové bitvy  se utkají výběry UK, ČVUT, ČZU a VŠE. Ve třetím ročníku bude UK obhajovat předchozí dva tituly, takže se máme na co těšit!

A pak? Užijte si možná poslední pěkný víkend! Protože “Winter is coming!” ;)

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.