Události na 43. týden

Většina z nás vlétla již do pátého semestru, takže polovina je nečekaně blízko. U čeho můžeme tento týden relaxovat?43. týden tohoto roku je na ČVUT tak trochu ve znamení studia v zahraničí. Ale ještě než se k tomu dostaneme, rozhodně stojí za zmínku pondělní setkání s hudbou. Již 12. pokračování se odehraje tradičně v Zengerově posluchárně na Karlově náměstí, od 18:30 nás čeká Jitka Hosprová – viola a Jitka Čechová – klavír. Celý program naleznete na stránkách FELu.

Úterý nabízí již slíbené možnosti (nejen) studia v zahraničí, koná se známý Study Abroad Fair v Nové budově ČVUT. Kromě pořádajícího ISC (Erasmus klub) se představí IAESTE či BEST nebo AIESEC, RČVUT a mnoho dalších, převážně vládních programů, například německý DAAD, kanadská ambasáda, americká Fulbrightova nadace. Nebude chybět vládní NAEP a DZS, či nadace Zdeňka Bakaly. Program a další informace naleznete zde.

Středa nabízí ISC party, tentokrát na téma ochutnývky vína. Více v našem Kalendáři.

Čtvrtek nabízí v rámci fyzikálních čtvrtků přednášku kandidáta na rektora, profesora Konvalinky. Aby jsme byli nestranní, o týden později nasleduje příspěvek jeho protikandidáta, docenta Petráčka. Chcete vidět budoucího rektora ve svém živlu? Zavítejte do učebny T:2-209 na FELu, od 16:15!

I tento týden nabízí mnoho dalších akcí, vše najdete v Kalendáři.

Napsat komentář  • Nastala chyba, události nemohou být zobrazeny. Omlouváme se.