Události na 42. týden

Zimní semestr je již v plném proudu, vrací se k nám tradiční rubrika událostí. Na co se můžeme připravit tento týden?Pokud tuto rubriku neznáte, tak pro představení – šéfredaktor portálu vybírá z kalendáře na každý den akci, kterou doporučuje neminout. Jde o průřez celým studentským životem!
Hned v pondělí je super zážitek Café Lingea s ISC. Tentokrát si všichni prosviští angličtinu, případně (pro české studenty) stále důležitější ruštinu. Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem!

Druhý den v týdnu se nabízí přednáška eClubu. Vystoupí Štěpán Bechyňský na téma internetu věcí. Lednička, která si sama objedná jídlo? Já bych ji tedy ocenil!

Prostřední den v týdnu, jak známo, studenti nejčastěji stráví na nějaké party. Chcete pařit v barvách univerzity? Vydejte se na Gaudeamus Alkotour. Pokud je mi známo, nikdy v historii nevyhrála jiná univerzita než ČVUT. Otázkou je, jestli zrovna na to máme býti hrdí ;) Více informací na FB. Loni student.cvut vyslal na tuto akci reportéra, zde si přečtěte, jak to dopadlo!

Čtvrtek je ve znamení tradičních Fyzikálních čtvrtků. Tentokrát vystopí zástupce společnosti EATON, který přednese svůj příspěvek výjimečně v angličtině na téma Circuit breaker simulation & arc science . Je libo něco nového z oblasti fyziky?

Zpravidla pátkem celá legrace končí, studenti jedou z kolejí domů za maminkami, partnerkami, babičkami… Ale tento víkend ne! Hned naproti přes ulici od FELu, v budově VŠCHT, se koná studentská konference Rise and Shine. Přijďte strávit celý den pod vedením nejlepších koučů osobního rozvoje! Důležitá je registrace na webu, pokud se nechceš jen pasivně účastnit, ale i pomoci s organizací, nahlédni do tohoto dokumentu, určitě se ti bude nějaká funkce líbit!

Pokud budeš i v neděli oplývat energií, můžeš jít s ISC na florbal.

Tyto akce, a samozřejmě mnoho dalších, nalezneš v Kalendáři!