RETRO: Komiks 14 – Zkouškové šílenství

Tak, toto je první dílo v naší rozšířené zkouškové edici. Během následujícíh 6ti týdnů klesá počet článků publikovaných na Studentovi na minimum a podobně je to i se čteností. Rozhodli jsme se Vám tedy zpestřit zkouškový stres alespoň zvýšenou dotací komiksových stripů. Od teď až do začátku letního semestru tak můžete očekávat nový komiks také každý čtvrtek, tedy nejen v úterý. Takže ať se Vám líbí!

S laskavým svolením Bugemos se redakce Studenta jednomyslně rozhodla postupně znovuvydat všechny již publikované stripy i s původním (originálním) úvodem, který tedy nebude vždy aktuální. Mistři Jojin & HedgeHog se vyjádřili, že největší poklonou jejich tvorbě by byl nástupce. Kreslíři, ozvi se nám!