Hokejové komando po roce opět na ledě!

Tipsport Arena zaplněná rozvášněnými fanoušky, modrá barva, kam se člověk podívá, zlověstný ledový chlad, který skrývá tajemství, kdo bude pro letošní rok vítězem v boji mezi vysokými školami….

Také ale nedočkaví fanoušci s pivem v ruce posilnění panákem rumu pro zahřátí, na tribuně nachystaný tým 22 borců v čele s nejvyšším lídrem a motivátorem Zdeňkem Valjentem. V publiku spousta žen a dívek povzbuzující svého vyvoleného či kamaráda. Stovky fandících přátel. I taková je hokejová bitva za ČVUT! Skvělá atmosféra a burcující kotel, který umí vytvořit jen naše univerzita! Přijďte opět probudit ducha, kterého si nese jen Hokejová bitva, a to ducha Lvího komanda! Souboj s ČZU proběhne od 17:45 hodin v Tipsport Areně 31. října! Buďte při tom!

Autor: Bára Jakšová