EconTech: Telefónica C.R.

Soutěžní platforma EconTech, společná pro studenty techniky (ČVUT) i ekonomiky (VŠE) nabízí další soutěž, tentokrát od jednoho z velké trojky lokálních mobilních operátorů. Zvedneš hozenou rukavici?

Zúčastněné týmy budou mít za úkol navrhnout krátkodobou až střednědobou strategii společnosti Telefónica Czech Republic pro komunikaci se svými zákazníky formou online a samoobslužných nástrojů. Nová strategie by měla obsahovat jak obecné cíle a trendy směřování firmy, tak i seznam konkrétních opatření, kterými lze buď podpořit využití stávajících bezkontaktních kanálů (internetový portál, zákaznický chat, hlasový automat) nebo vytvořit nové.

Strategie a doporučení by měly vycházet z detailně propracované SWOT analýzy, kterou tým provede prostřednictvím průzkumu stávajících praktik využívaných konkurenčními společnostmi, ale i firmami v jiných odvětvích (letecké/energetické společnosti, dopravci, bankovní instituce, atp.), a to jak v ČR, tak i ve světě.

Obsahem projektu tedy bude vyrovnaný poměr praktického nasazení v terénu (mystery calling/shopping/chatting/webbing u O2 i jiných společností s cílem vytipovat nejlepší praxe) a teoretické části v podobě konsolidace zjištění, výpočtu obecného business case u navrhovaných opatření a závěrečné formulace do celkově uchopitelné strategie.

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

-soutěž vyhlášena pro maximálně 3 týmy po 4 studentech.  Hlavní nutné předpoklady pro zvládnutí zadání:

• Proaktivní přístup kreativní myšlení,podnikavost
  • Základní orientace v Online prostředí
  • Základní analytická práce s čísly a MS Excel (vytvoření a propočet business case)

Do soutěže se můžete hlásit od pondělí 23.9.
Deadline pro přihlašování: 31. 10. ve 23:59 hodin

ODMĚNA:

Technologický balíček - mobilní telefon + internet na cesty

KAPACITA PROJEKTOVÉHO TÝMU:

ČVUT: 2 studentů
VŠE: 2 studentů

Tak neváhej a přihlaš se na www.econtech.cz !!!